UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: weight
ru: вес

en: Remove
ru: Удалить

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Weight
ru: Вес

en: Depth
ru: Глубина

en: Menu
ru: Меню

en: System
ru: Система

en: Level
ru: Уровень

en: menu
ru: меню

en: Add service
ru: Добавить сервис

en: Services
ru: Службы

en: Light
ru: Светлая

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Dark
ru: Темный
