UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: weight
sk: váha

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weight
sk: Váha

en: Depth
sk: Hĺbka

en: System
sk: Systém

en: Services
sk: Služby

en: Link title
sk: Titulok adresy
