UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД
