UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: weight
te: భారం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Menu
te: మెనూ

en: System
te: వ్యవస్థ
