UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: weight
af: gewig

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: System
af: Stelsel
