UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Depth
az: Dərinlik

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: System
az: Sistem

en: menu
az: menyu
