UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: weight
be: вага

en: Remove
be: Выдаліць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Weight
be: Вага

en: Depth
be: Глыбіня

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: System
be: Сістэма

en: menu
be: меню

en: Dark
be: Цёмная
