UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: weight
bg: Тегло

en: Remove
bg: Премахни

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu
bg: Меню

en: System
bg: Система

en: menu
bg: меню
