UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Remove
cs: Odstranit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Weight
cs: Váha

en: Depth
cs: Hloubka

en: System
cs: Systém

en: Level
cs: Úroveň

en: Services
cs: Služby

en: Link title
cs: Název odkazu
