UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: System
eo: Sistemo

en: menu
eo: menuo
