UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: weight
hu: súly

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Weight
hu: Súly

en: Depth
hu: Mélység

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: System
hu: Rendszer

en: Level
hu: Szint

en: menu
hu: menü

en: Add service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Light
hu: Világos

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Dark
hu: Sötét

en: depth
hu: mélység
