UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Weight
jv: Urutan

en: Depth
jv: Jerone
