UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: weight
kk: салмақ

en: Remove
kk: Өшіру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Menu
kk: Мәзір

en: System
kk: Системасы

en: menu
kk: мәзір
