UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: weight
mr: वजन

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: ID
mr: आय डी

en: level
mr: पातळी (level)
