UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Menu
my: မီနူး

en: System
my: စနစ်
