UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: weight
ne: वजन

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: System
ne: प्रणाली

en: menu
ne: आज्ञावली
