UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: weight
nl: gewicht

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: System
nl: Systeem

en: Level
nl: Niveau

en: Services
nl: Diensten

en: Light
nl: Licht

en: Link title
nl: Linktitel

en: Dark
nl: Donker
