UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: System
oc: Sistèma

en: Level
oc: Nivèl

en: menu
oc: menú

en: Services
oc: Servicis

en: Link title
oc: Títol del ligam
