UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: System
ps: سيستم
