UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: weight
pt: peso

en: Remove
pt: Remover

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Weight
pt: Peso

en: Depth
pt: Profundidade

en: System
pt: Sistema

en: Level
pt: Nível

en: Services
pt: Serviços

en: Link title
pt: Título do link

en: Dark
pt: Escuro
