UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: weight
ur: وزن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Depth
ur: گہرائی

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: System
ur: نظام

en: menu
ur: مینیو
