UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: weight
vi: chiều rộng

en: Remove
vi: Xoá

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Depth
vi: Độ sâu

en: ID
vi: Mã

en: System
vi: Hệ thống

en: Level
vi: Cấp

en: Light
vi: Nhẹ

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Dark
vi: Sẫm màu
