UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: weight
fi: paino

en: Remove
fi: Poista

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Depth
fi: Syvyys

en: Menu
fi: Valikko

en: System
fi: Järjestelmä

en: Level
fi: Taso

en: menu
fi: valikko

en: Services
fi: Palvelut

en: Light
fi: Vaalea

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Dark
fi: Tumma
