UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ
