UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: System
kn: ಗಣಕ

en: level
kn: ಮಟ್ಟ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: menu
kn: ಮೆನು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
