UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Depth
fa: عمق

en: Menu
fa: قائم

en: ID
fa: هویت

en: System
fa: سیستم

en: menu
fa: قائم

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
