UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: weight
sl: teža

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Menu
sl: Meni

en: System
sl: Sistem

en: menu
sl: meni
