UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: weight
ta: எடை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: menu
ta: பட்டியல்
