UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: weight
tr: ağırlık

en: Remove
tr: Kaldır

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Depth
tr: Derinlik

en: Menu
tr: Menü

en: System
tr: Sistem

en: Level
tr: Seviye

en: menu
tr: menü

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı
