UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: System
ug: سېستىما

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
