UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Remove
ar: حذف

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Depth
ar: العمق

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: System
ar: النظام

en: menu
ar: قائمة
