UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu
ast: Menú

en: System
ast: Sistema

en: menu
ast: menú
