UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: weight
es: peso

en: Remove
es: Eliminar

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Weight
es: Peso

en: Depth
es: Profundidad

en: Menu
es: Menú

en: System
es: Sistema

en: Level
es: Nivel

en: menu
es: menú

en: Services
es: Servicios

en: Light
es: Fina

en: Link title
es: Título de enlace

en: Dark
es: Oscuro
