UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: weight
gl: peso

en: Remove
gl: Quitar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: Menu
gl: Menú

en: System
gl: Sistema

en: menu
gl: menú

en: Services
gl: Servizos

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Dark
gl: Escuro
