UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: weight
he: גובה

en: Remove
he: הסרה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Weight
he: משקל

en: Depth
he: עומק

en: Menu
he: תפריט

en: System
he: מערכת

en: menu
he: תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור
