UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: weight
ja: ウェイト

en: Remove
ja: 削除

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Depth
ja: 深さ

en: Menu
ja: メニュー

en: System
ja: システム

en: Level
ja: レベル

en: menu
ja: メニュー

en: Services
ja: サービス

en: Link title
ja: リンクタイトル
