UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Menu
mn: Цэс

en: System
mn: Систем

en: menu
mn: цэс
