UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Menu
sq: Menuja

en: System
sq: Sistemi
