UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc7) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: System
th: ระบบ

en: menu
th: เมนู
