UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Themes
cy: Themâu

en: Book navigation
cy: Mordwyaeth llyfr

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
