UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Book navigation
el: Πλοήγηση βιβλίου

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
