UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Content
et: Sisu

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Themes
et: Teemad

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
