UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Content
gl: Contido

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Themes
gl: Temas

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
