UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Book navigation
hi: बुक संचालन

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: mobile
hi: चलनशील

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
