UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Themes
hu: Sminkek

en: Book navigation
hu: Könyv navigáció

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: mobile
hu: mobil

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Social Bar
hu: Közösségi sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: narrow
hu: keskeny

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)

en: Hero (full width)
hu: Figyelemfelhívó (teljes szélességű)
