UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
