UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Themes
kk: Темалар

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
