UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
