UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Themes
lv: Tēmas

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: mobile
lv: mobilā

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
