UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Book navigation
mr: पुस्तक वाहिणी

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
